Zdravie z Fínska


Už 25 rokov prestížna firma Finclub prináša na slovenský trh prírodné výživové doplnky, ktoré spĺňajú najprísnejšie kvalitatívne normy. Fínsky vedecký tím špecialistov a združenie našich lekárov zostavuje kombinácie aktívnych prírodných látok v jednotlivých produktoch a tým garantuje vysoký synergický účinok. Rôznorodý a široký sortiment našich produktov poskytuje prevenciu a pomoc vo všetkých oblastiach ľudského zdravia.

  • Vstupné suroviny pochádzajú s prísne kontrolovaného ekologického hospodárstva, nie sú GMO (Certifikát GAP– Good Agricultural Practices).
  • Produkty sú vyrábané farmaceutickou technológiou a prechádzajú niekoľkonásobnou kontrolou počas výroby (Certifikát GMP – Good manufacturing practice).
  • Jednotlivé doplnky sú zostavené na základe výskumov svetovej vedeckej databanky a najnovších poznatkov. Tie sú kombinované s osvedčenými tisícročia starými receptúrami prírodnej medicíny.
  • Každý produkt ma svoju šaržu – je možné do sledovať jeho pôvod.

Produkty firmy Finclub sú posudzované v akreditovaných laboratóriách a výsledky sú prísne sledované Národnou radou zdravia Fínska. V našej predajni Vám radi pomôžeme pri výbere zo širokého sortimentu výživových doplnkov a tiež poskytneme odborné poradenstvo.

Viac informácií na: https://www.finclub.sk/?refId=5tRMn7urFp a https://www.facebook.com/finclublevice/