O nás

Team member

Ing. Michaela Wheeler

Bemer terapia a frekvenčná terapia

 • +421 948 73 4142
 • info@zelenaklinika.sk

Michaela ma dlhoročné skúsenosti s frekvenčnou terapiu s pomocou, ktorej sama našla riešenie pre jej vlastné zdravotné problémy. Popri frekvenčnej terapii sa venuje terapii Bemer (fyzikálna cievna terapia) a jej aplikácii podľa potrieb klientov.

Team member

Dagmar Kopcsányiová

Finclub Levice

 • +421 915 523 344
 • finclub.lv@finclub.sk

Dagmar vám rada poradí pri výbere vhodného výživového produktu presne podľa vašich potrieb a požiadaviek vzhľadom na zdravotný problém. Vybaví pre vás aj telefonické a emailové objednávky.

Team member

PeadDr. Mária Tarová

Výživové poradenstvo

 • +421 918 18 19 87
 • m.tarova@gmail.com
 • http://www.bezdiety.sk/

Základ Máriinej práce je poradiť tým, ktorí sa rozhodnú podporiť svoje zdravie správnym stravovaním. Zároveň byť im oporou na tejto krásnej ceste. Jej cieľom je ukázať klientom, že zdravá strava má len samé pozitíva. Že nie to diéta, nie je ani drahá a podporí to najcennejšie čo máme – naše zdravie.

Team member

Zuzana Bérešová

Pilates

 • +421 949 116 036
 • https://www.facebook.com/pilatesLV/

K Pilates cvičeniu sa Zuzka dostala ešte počas štúdia na vysokej školy, keď dlhodobo bojovala s bolesťami chrbtice, absolvovala rehabilitácie, ktoré jej vždy pomohli len na krátko. Neskôr, počas práce v Banskej Bystrici si našla štúdio s dlhoročnou praxou a po niekoľkých hodinách pilatesu objavila nielen pomoc a úľavu od bolestí, ale aj relax a pokoj. Po druhom tehotenstve sa pridružili rôzne zdravotné problémy, s ktorými sa opäť musela popasovať. A tak sa začala sa jej príprava na akreditovaného inštruktora pilates. Prostredníctvom pilatesu sa naučila nielen správne dýchať, čo mimochodom nevie väčšina ľudí, ale aj venovať zvýšenú pozornosť svojmu telu. Rada odovzdá svoje vedomosti a skúsenosti ľudom, ktorí sa chcú stále cítiť vitálny a svoj zdravotný stav im nie je ľahostajný. Sám zakladateľ pilatesu p. Pilates hovoril: „ po 10 hodinách pilates sa lepšie cítite, po 20- tich lepšie vyzeráte a po 30-tich – máte nové telo...“

Externý pracovníci

Team member

doc.Ing. Pavel Blažíček, PhD.

Biochémia

Je expert s dlhoročnou praxou v tvorbe a reálnej praxi uplatnenia modelov, postupov a schém v klinickej biochémii a v oblasti laboratórnej medicíny. Autor desiatok publikácií a člen viacerých medzinárodných organizácií v oblasti ochrany zdravia a biomedicínskeho výskumu a praxe. Odborný garant a riešiteľ desiatok domácich a medzinárodných vedecko výskumných projektov.

Viac ako 15 rokov sa spolupodieľa na príprave odborníkov na tretieho stupňa vysokoškolského štúdia a ďalšieho vzdelávania na najmä pôde Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave, Lekárskej a Prírodovedeckej fakulty UK v Bratislave.

Team member

Prof. RNDr. Katarína Horáková, DrSc

Výskumníčka a profesorka

Je profesorka všeobecnej biológie z Fakulty chemickej a potravinárskej technológie Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Popri pedagogickej práci sa vedecky zaoberá vyhľadávaním nových, biologicky aktívnych látok s anti mikrobiálnymi, antioxidačnými a proti nádorovými vlastnosťami. Je autorkou mnohých knižných publikácií a jej odborné skúsenosti sú neoceniteľným prínosom.

Team member

Ing. Eva Kocurková

Potravinové intolerancie

 • +420 722 062 846
 • info@potravinoveintolerance.cz
 • www.potravinoveintolerance.cz

Evka sa špecializuje na personálne diagnostiku podľa potravinových intolerancii na základe výsledkov absolvovaných testov. Hľadá najlepšie spôsoby, ako odstrániť príznaky choroby a hľadá ich príčinu. Svojim klientom poskytuje komplexné služby vrátane nutričného poradenstva a vytvorení nákupného koša na základe výsledku z testov a vstupného pohovoru.